DEVILBISS DV1 1,3mm Yläkannuruisku ilman kannua basecoateille DV1-U-000-13-B+
Hinta:
DEVILBISS DV1 1,2 YLÄKANNURUISKU BASECOAT ILMAN KANNUA - DV1-U-000-12-B+
Q1 HIGH PERFORMANCE TEIPPI 48mm VIHREÄ - HPT148
Pyydä tarjous
https://nettivari.fi/web/image/product.template/22086/image_1920?unique=99b3353
Pyydä tarjous
  • Merkki
Tätä yhdistelmää ei ole olemassa.
VARASTOSSA, TOIMITUS 1-2 ARKIPÄIVÄÄ
Kokkola VARASTOSSA
Merkki: Devilbiss
Kategoria :
Devilbiss
Jaa :
DeVilbiss DV1 1,3mm suuttimella massaväreille ilman yläkannu kovakuppia mukana.
Imankulutus : 300l/min
Viuhkanleveys 325mm
Maalimäärä 140-190g/min.
Suutinkoko: 1.3 mm